Gunluk temizlik

Gunluk temizlik ve günlük ev temizliği temizlikçi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gunluk temizlik

Günlük ev temizliğin de İstanbul ‘da, Temizlik hizmetleri konusunda, en iyisiyiz!.. Evinizi, ofisinizi, dairenizi, yazlığınızı veya deponuzu şaşırtıcı ve mükemmel bir hassasiyetle temizlemeye hazırız.
Evinizi pırıl pırıl bırakacağız ve her şey güzel kokacak.
Aslında, kalite / fiyat oranımız o kadar tutarlıdır ki, bize İstanbul müşterilerinin en sevdiği, ev temizlik hizmeti statüsü kazandırdı.

Ekibimiz yıllarca İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa yakası ve yakındaki diğer şehirler de benzersiz bir ev temizliği hizmeti sağladı.

Profesyonel ve müşteri dostu hizmetlerimizi kullanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizler temizlik konusunda kesinlikle şaşırtıcı bir seviyede, günlük ev temizliği personellerimiz tarafından temizlenmiş alanların tadını çıkarabileceksiniz!

Ev Temizlik Hizmetleri

Biz, istanbul genelinde ev temizlik hizmetleri sunan profesyonel bir temizlik şirketiyiz. Evinizi her zamankinden daha temiz ve sağlıklı hale getirmenizi sağlıyoruz. Evinizi sadece yüzeysel değil aynı zamanda derinlemesine temizleyen çevre dostu temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Günlük Ev Temizliği

Günlük temizlik personeli, yoğun bir kişinin iyi dostudur. Ev temizliği ile ilgili her şeyi; ne sıklıkta yaparsanız, o kadar az yapmanız gerekir. Bu nedenle, evinizin her zaman güzel görünmesini sağlayacak hızlı, günlük temizlik hizmetine sahip olmak iyi bir fikirdir.

Günlük temizlik hizmetini alışkanlık haline getirdikten sonra, eviniz her zaman temiz görünecektir.

Evinizi, temiz ve yaşanabilir tutmak için temizliyoruz. Çünkü ailenizin kendilerini iyi hissedebileceği temiz bir eve sahip olması gerekir.

Bizden temizlik hizmeti alabilirsiniz, günlük, haftalık, aylık, yıllık temizlik seçeneklerimiz her zaman sizler için mevcuttur.

Ev temizliği programı evinizi her zaman temiz ve düzenli tutacaktır.

Evinizi gerçekten temiz ve düzenli hale getirmek mi istiyorsunuz? Başlamaya hazırsanız, hemen şimdi, Lütfen bizimle iletişime geçiniz!

UNUTMAYIN:
Başlangıçta evinizde çok fazla iş olabilir, ancak bir süre bizimle çalıştıktan sonra eviniz hakkında çok daha mutlu olacağınıza söz veriyoruz.

DAİRE TEMİZLİĞİ

Daire temiziliği sistemimiz bizi diğer firmalardan ayırıyor. Müşterilerimiz bize geri dönmeye devam ediyor, çünkü en küçük ayrıntılara kadar, müşterilerimizin evlerine ve dairelerine mükemmel temizlik hizmeti sunuyoruz. Günlük ev temizliği ile kapsamlı temizlik alanında işimizi iyi yapıyoruz.

Daire temizliği nasıl uygulanır?

İlk olarak temizlik süresi boyunca evinizin her yerinde ayrıntılı bir temizlik ile başlıyoruz. Günlük ev temizliğinde, hizmetçi personelimiz, mutfağınıza ve banyolarınıza özel dikkat göstererek dairenizi iyice temizleyecektir. Günlük ev temizliğinde ayrıca, tüm dairenizi temizleyeceğiz, en iyi hizmet ile uyku ve yaşam alanlarınız da ayrıntılı temizlik hizmeti sunacağız. Bir sonraki ziyaretimizde de, bu ayrıntılı temizlik seviyesini, sürekli olarak derin temizlik hizmetleri olarak sunarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Evinizi her temizlediğimiz de, aşağıdakileri içeren hizmetler sunacağız:

  • Banyolar: toz alma, zemin temizliği, tuvalet temizliği, aynalar / krom armatürleri temizliği, duş kapıları temizliği, fayans duvarları, küvet / duşlar temizliği ve diğer tüm gerekli temizlik işlemleri.
  • Uyku Alanları: El silinen yüzeyler, zemin temizliği, genel toz alma, örümcek ağları kaldırılması, kapılar ve kapı çerçeveleri, aydınlatma temizliği ve diğer tüm gerekli temizlik işlemleri.
  • Yaşam Alanları: Yüzeyler silinir ve temizlenir, örümcek ağları çıkarılır, kapılar ve kapı çerçeveleri vb.. lekeler temizlenir, genel toz alınır, zemin temizlenir ve diğer tüm gerekli temizlik işlemleri.
  • Mutfak: Tezgah temizlenir, davlumbazın dışında temizlik, menzilin üstü ve önü temizlebir, cam üst yüzeyleri silinir temizlenir. lavabolar temizlenir ve yüzeyler temizlenir, temizlenen tüm mutfak malzemeleri, genel toz alma, örümcek ağları temizlenir, mikrodalga temizlenir, kapılar ve kapı çerçeveler temizlenir ve diğer tüm gerekli temizlik işlemleri.

Günlük Ev Temizliği